Szobor
Ismeretlen
Emberábrázolás (187 tétel)
Szobor
Ismeretlen
(604)
Absztrakt
Akt
(45)
Állatábrázolás
(86)
Egyéb
(44)
Egyházi
(68)
Emberábrázolás
(212)
Híres ember
(51)
Keleti
(56)
Mitológia
(29)
Népi
(7)
Téma
akt
emberábrázolás
(181)
Anyag
alabástrom
ismeretlen
(173)
(12)
Jelzés/Szignó
nincs
(51)
van
(56)
(79)
-1800
1850-1899
1900-1939
(8)
1940-
(35)
ismeretlen
(37)
(102)
(65)
(47)
restaurált
sérült
(9)
(60)
187 tétel
Szobor
Ismeretlen
Emberábrázolás
4. oldal / 4
NŐI ALAKOS GRAFIT SZÍNŰ ALAPON SZÉP TARTÓ ÉKSZERNEK VAGY HA
Kisplasztika TM jelzéssel
Páár
Fiu virággal
RITKA!!! Rieger Tibor kisplasztika
Valamiféle dísz
szobor nőalak
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: