Szobor
Márvány (22 tétel)
Szobor
Márvány
(22)
Akt
Állatábrázolás
Egyéb
Egyházi
Emberábrázolás
(7)
Keleti
Téma
akt
állatábrázolás
egyéb
egyházi
emberábrázolás
(7)
keleti
Anyag
márvány
(22)
Jelzés/Szignó
nincs
(10)
van
(7)
-1800
1900-1939
1940-
ismeretlen
(8)
(8)
sérült
22 tétel
Szobor
Márvány
Vintage Retró Kovács mester szobor márvány talpon. 60 cm magas
Kerek zöld színű márványtalapzat, szobortalapzat
Nagy Sándor (1923-2017): Idol szobor
Kis méretű márvány szobortalapzat
Kerek márvány szobortalapzat
Antik jelzett márvány szobor 568
ANTIK, KÖZEPES MÉRETŰ MÁRVÁNY MACI
EGY FORINTRÓL- KÜLÖNLEGES MÁRVÁNY SZOBOR
Szignált fehér márvány szobor !
Női akt márványszobor, valószínűsített Kisfaludi Strobl tanítvány
Márvány fényképtartó 1956-ból!!
1,-Ft Extrém ritka full art-deco szobor!
Márvány szobor
Régi kézzel készített fehér márvány szobor
MÁRVÁNY BUDDHAFEJ
Márvány buddha fej
IMPOZÁNS MÁRVÁNYBÓL FARAGOTT LÓSZOBOR
Antik szobor NINCS MINIMÁLÁR !!!!!
Antik szobor NINCS MINIMÁLÁR !!!!
Szép akt szobor
Disznó Tömege : 472g
Márvány gyermek mellszobor