Szobor
Márvány
Híres ember (13 tétel)
Szobor
Márvány
(294)
Absztrakt
(14)
Akt
(14)
Állatábrázolás
(56)
Egyéb
(57)
Egyházi
(11)
Emberábrázolás
(102)
Híres ember
(13)
Keleti
(14)
Mitológia
(11)
Non-figuratív
Téma
emberábrázolás
híres ember
(12)
Anyag
márvány
(12)
ón
Jelzés/Szignó
nincs
van
-1800
1850-1899
1900-1939
ismeretlen
(8)
13 tétel
Szobor
Márvány
Híres ember
Kolumbusz tojása. Az örök kérdés... Márvány levélnehezék. Hibátlan!
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) márvány szobor, fiúfej
Katona büszt márványból, 10 cm-es magasságú, XIX. század végi.
Augustus Cézár Primaporta Szobor reprodukció - Római Censor Mellszobor (Kicsi) 17cm
Dante márvány szobor
Michelangelo Dávid Mellszobor - Reprodukció a híres Dávid Szoborról / 35,5cm
Amilcare Santini: Jelzett és számozott márvány szobor - DÁVID 34 cm!
Hippocrates fej, márvány talpon
Guido Ruggeri : Pieta Krisztus siratása Krisztus Mária márvány szobor kisplasztika
Santini -Dávid szobra Jelzett csodás darab
SZÉP HIBÁTLAN SZIGNÁLT MÁRVÁNY? LISZT FERENC BÜSZT 15cm
Sztálin büszt, a sötét múltból, ritkaság, gyüjteményi darab.
BRUNSWICK ART-DEKO SZOBOR