Szobor
Spiáter (13 tétel)
Szobor
Spiáter
(13)
Állatábrázolás
Emberábrázolás
(10)
Téma
állatábrázolás
emberábrázolás
(10)
Anyag
spiáter
(13)
Jelzés/Szignó
nincs
van
1900-1939
1940-
ismeretlen
sérült
13 tétel
Szobor
Spiáter
Oroszlán szobor asztali dísz fémötvözet
MESTERIEN KIDOLGOZOTT HATALMAS SZOBOR!
CSODÁS SZOBOR ÓRA!
Rendkivűl ritka Orosz szobor
EGY FORINTRÓL - GÁCH ISTVÁN LIPÓT SZOBOR
Antik Spiáter szobor!
Íróasztal dísz tintatartó vadász motív. ón
Hatalmas Francia öntött spiáter szobor az 1920-as évekből, 80 cm
20. század eleji 3 darab, öntött spiáter szobor
Antik katona szobor, Jamais.
Ló szobor.
Csodálatos, antik szobor pár! Párizs 1920!
1,-Ft Kuriózum!Sidló Ferenc páratlan ritka szobor alkotása!