Szobor
Vas (21 tétel)
Szobor
Vas
(21)
Állatábrázolás
(7)
Egyéb
Egyházi
Emberábrázolás
Híres ember
Keleti
Mitológia
Téma
állatábrázolás
(7)
egyéb
egyházi
emberábrázolás
híres ember
keleti
mitológia
Anyag
vas
(21)
Jelzés/Szignó
nincs
(11)
van
(7)
1900-1939
(7)
1940-
(7)
ismeretlen
(10)
(8)
21 tétel
Szobor
Vas
MT jelzéssel női alak szobor
Lilit Démoni Istennő
Jézus szobor
KÍNAI ARANYOZOTT FÉM KÍGYÓ SZOBOR, FIGURA KÍNA ÁZSIA INGYEN POSTA!
Antik öntöttvas lovagszobor ( valamilyen tartó ) 242
Antik öntöttvas lószobor 180
Rendkívül dekoratív ágaskodó lovat és az őt támadó farkast ábrázoló antik öntöttvas szobor
Régi nagyméretű Jézus szobor. Öntöttvas feszület
Régi Ferenc jozsef mellszobor eladó!Ara:40.000.-
Öntöttvas, Lovas Szobor
Öntöttvas vagy bronz Lenin szobor eozin mázzal 750
Ganz & Co Budapest, 30x20x10 cm, Vizsla vadkacsával, nagyon nehéz!
Hatalmas öntöttvas párduc - 42 cm hosszú
II.Rákóczi Ferenc fém dombormű.
Art deco majom- szobor, vas
nagy méretű retro fém reklám tábla
Vizsla nyúllal a szájában.Szobor.
Kallos Ede kuruc hősök.Falidísz.Rákóczi,Vak Bottyán,Andrássy,Bezerédy
Csavar szobor
ANTIK KÜLÖNLEGES SZOBOR