Szőnyeg, Textil (16 tétel)
Szőnyeg, Textil
(16)
Falikárpit
(9)
Gobelin
Kézimunka
Szőnyeg
Terítő
(9)
sérült
fal
(16 tétel)
Keresőszó: fal
Szőnyeg, Textil
1 pár antik arany fémszállal hímzett bársony fali dísz?
Torontáli Fali- /szőnyeg- hibátlan.
Antik régi kézzel csomózott ritka iparművész Kordováner János fali szőttes szőnyeg gyűjtői
ÚJ GOBELIN FALI KÁRPIT : 67x64 cm CSODÁS KILIMT ANYA ÉS GYERMEKE GÉPI SZŐTT GOBELIN FALI KÁRPIT
Indiai, festett, kashmír terítő, fali kárpit. Ember és állat motívumokkal. Hibátlan, gyűjtői darab.
KÍNAI HÍMZETT SELYEM FALIKÁRPIT FALI KÉP, KÍNA JAPÁN ÁZSIA ÁZSIAI DARUMADÁR
BUDDHISTA BUDDHA ARANYSZÁLLAL SZŐTT FALI SZŐTTES THANGKA TIBET TIBETI
Makramé virágtartó, Falra akasztható 20cm széles 90cm hosszúságú natúr szinű.Közepes méretű kaspó r
ART KÍNAI NAGY FALI JELZETT GOBELINES SZŐTTES FALIKÁRPIT FALISZŐNYEG CSODÁS TÁJKÉP ÁZSIA JAPÁN KÍNA
ART KÍNAI NAGY FAL JELZETT GOBELINES SZŐTTES FALIKÁRPIT FALISZŐNYEG CSODÁS TÁJKÉP ÁZSIA JAPÁN KÍNA
RETRO SZŐTTES TAKARÓ VAGY FALI SZŐNYEG NEK IS JÓ LEHET. 157 x 120 cm.
1 ft os aukció. Jelenetes, kézi csomozású szönyeg, akár falra is.
Matyó fali kárpit eladó!Ara:8000.-
Gyönyörű dúsan díszített fali szőttes
fali dísz, hímzés
Készi csomózású keleti fali szőnyeg 130 cm x190 cm