Szőnyeg, Textil (16.187 tétel)
Szőnyeg, Textil
(16187)
Ágynemű
(1062)
Díszpárna
(487)
Falikárpit
(412)
Függöny és tartozékok
(691)
Gobelin
(331)
Kézimunka
(2846)
Régi idők ruhái
(34)
Szőnyeg
(2274)
Terítő
(7954)
Törölköző
(96)
(6941)
javított
(47)
(3813)
sérült
(161)
(4680)
cm
(16.187 tétel)
Keresőszó: cm
Szőnyeg, Textil
1. oldal / 270
Új gépi gobelin bojtos díszpárna. 46x44 cm
2 db Új khaki zöld Jysk függöny egyben 145 x 245 cm fényáteresztő
KOCKÁS KLÖPLI CSIPKE függöny - 205x210 cm
Antik pátnahuzat. 72x78 cm
Gyönyörű 30 cm arany mohazöld rózsaszín bársony brokát fémszálas terítő
FÜGGÖNY - 2 db - ANGOL - 140 x 140 cm - VÁSZON - MINŐSÉGI - RENDKÍVÜL ÍZLÉSES MINTA - ÚJSZERŰ
ANTIK KEREK KÉZIMUNKA ASZTALTERÍTŐ KAUKÁZUSI MINTÁVAL 55 CM
Gyönyörű 66 cm x 34 cm arany mohazöld rózsaszín bársony brokát fémszálas terítő
Gyönyörű 40 cm x 31 cm arany mohazöld rózsaszín bársony brokát fémszálas terítő
Nagyméretű 83 cm x 34 cm arany mohazöld rózsaszín bársony brokát terítő asztalközép futó nagyfutó
2 db-os szett terítő extra hosszú 135 cm bársony brokát terítő asztalközép futó nagyfutó
Régi, tűfestés jellegű hímzéssel készített bézses színű díszpárna huzat 57 x 40 cm
Kamilla vert csipke díszítésű , hímzett antik párnahuzat 90 x 72 cm.
2 darab hímzett pamut terítő , kézimunka átmérő 13 cm.
3 darab hímzett virágos kézimunka , terítő porcelán vagy dísztárgy alá 25 x 25 cm.
Hímzett kalocsai pamut terítő , kézimunka 34 x 34 cm.
Hímzett kalocsai pamut terítő , kézimunka 25 x 26 cm.
Iráni kézi Soumak Shahsavan kilim szőnyeg.113 cm - 142 cm. Alkudható!
Natur szöttes vászon méterben 15 méter hosszú 66 cm széles
Régi csipke terítő 36 cm hosszú
ANTIK KELETI KÉZI SZÖVÉSŰ CSOMÓZÁSÚ SZŐNYEG 224 X 171 CM
Kamilla vert csipke díszítésű , hímzett antik párnahuzat 57 x 47 cm.
Népművészeti szőttes terítő , abrosz 70 x 68 cm.
Írásos népművészeti lenvászon abrosz , terítő 63 x 67 cm.
Népművészeti keresztszemes hímzett lenvászon abrosz , terítő 94 x 94 cm.
SZALAG - CSIPKE - 570 x 7 cm - KÉZIMUNKA - PAMUT - NEM HASZNÁLT - HIBÁTLAN
Kalocsai mintával hímzett régi nagy terítő, abrosz 145 x 130 cm
Kalocsai mintával hímzett drapéria felső rész 202 x 31 cm
Pakisztáni kézi csomózású gyapjú PERZSA szőnyeg, 32 x 132 cm
Kalotaszegi írásos párnahuzat, piros hímzésű, mérete: 52 cm x 40 cm
KÉZIMUNKA - ZSEBKENDŐ - HÍMZETT - MINTA - 8 x 5 cm - NEM HASZNÁLT - OSZTRÁK
Házi szőttes-kézi szövésű vastag lenvászon lepedő, terítő 132x170 cm- monogramos
Régi NAGY vintage falikárpit faliszőnyeg falvédő 140 cm erdő vadász róka madár fali kárpit szőnyeg
++++++Kalocsai mintával szép, szakszerűen hímzett díszpárna huzat 50 cm X 40 cm - vászon alap
KONYHARUHA - 95 x 45 cm + ROJT - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
Hosszú KLÖPLI CSIPKE FÜGGÖNY ! - 260x270 CM
FEHÉR, KÉZZEL HÍMZETT TERÍTÓ/FUTÓ 85 CM X 35 CM ÚJSZERŰ
Tűgobelin szép régi keretben, vadászó róka, 23,5 x 23,5 cm
Antik kelim szőnyeg/falvédő, 150 x 78 cm + 10 cm rojt
Retro falikárpit, faliszőnyeg, falvédő, mokett, 75 x 175 cm.
Régi zsákvászon anyag 2 méter hosszú, 55 cm széles tekercs
Hímzett selyemszálas matyó terítő, rojtok nélkül, 50 x 38 cm
Régi, antik Buzsáki hímzett madaras párnahuzat, 49 x 40 cm
++++++Kalocsai mintával szép, szakszerűen hímzett díszpárna huzat 52 cm X 41 cm - vászon alap
Kalocsai hímzéssel vászonszővésű alapra díszpárna huzat 55 cm X 44 cm
Kalocsai hímzéssel vászonszővésű alapra díszpárna huzat 55 cm X 40 cm
KONYHARUHA - 97 x 46 cm + ROJT - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
KONYHARUHA - 130 x 60 cm - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
Régi hófehér,szőlőfürt mintás indás,cakkos szélű,rececsipke vitrincsík. (116 x 14 cm)
KAYSERI Kilim (Kelim) - Török kézi szövésű gyapjú szőnyeg, 103 x 207 cm
ALÁTÉT - 5 db - 42 x 31 cm - HÓFEHÉR - VASTAG - TEXTIL - LENVÁSZON - HIBÁTLAN
Richelieu hímzéssel díszített hófehér ,csodás terítő- 78 cm x 45 cm
TORONTÁLI SZŐTTES SZŐNYEG - 90x180 cm
Gabbeh perzsa szőnyeg 124x184 cm
5 db kézzel horgolt csipke terítő 3-as 12-26 cm
5 db kézzel horgolt csipke terítő 4-es 15-27 cm
Kézzel horgolt csipke terítő 37 cm
3 db kézzel horgolt csipke terítő 6-os 31-39 x 15-23 cm
Kézzel horgolt csipke terítő 49 cm
Kézzel horgolt csipke terítő 52 x 38 cm
60
60
80
100
1
2
3
4
5
270
Ugrás erre az oldalra: