Szőnyeg, Textil
Gobelin (2.930 tétel)
Szőnyeg, Textil
Gobelin
(2930)
Asztalterítő
(1128)
javított
(7)
(935)
sérült
(21)
(604)
2.930 tétel
Szőnyeg, Textil
Gobelin
1. oldal / 49
Régi színházi táska
Terítő vásár 70% árkedvezmény Régi gobelin terítő 333.
PÉRELI ZSUZSA korai gobelinje
Miniatűr gobeline, vizimalom. Szép, aranyozott keretben! LEÁRAZTAM!
Antik goblein gobelin kép "Szélmalom " üvegezett képkeret 18*20 cm
Antik gobelin kép 37,5x51 cm
Antik gobelin kép 37,5x51 cm
Antik gobelin kép * kanapén ülő hölgy 57,5x43 cm
Cselédhívó csengő gobelin hímzéssel
34x27 cm-es gobelin
5 db közepes méretű tájkép és életkép gobelin
KÜLÖNLEGES RÉGI GOBELIN PÁRNAHUZAT
Csodaszép kivarrt régi gobelin kép / kalapos hölgy
Szép gobelin kép kislány sapkában
Gobelin,antik,tű,rokokó árnykép ( kutyasétáltatók ) Mérete: 43x38 cm.
Kicsi, tájkép gobelin
Antik biedermeier miniatűr gobelin kép magyar agár fémszál és selyem öltés kézimunka 10,5 x 7 cm +ke
ART DECO KLEOPÁTRA GOBELIN KÉZIMUNKA MEZTELEN NŐI AKT TÁNCOSLÁNY KÍGYÓVAL BLONDEL KERETBEN
Ovális gobelin kép, francia arisztokraták...antik goblein, goblejn technika
Antik tűgobelin kép. Hoffmann Ferencz Képkereskedés és Képkeretgyár blondel keretében
Régi gobelin kép 5 (M2819)
Híres német festményről /Spitzweg:Szerelmes levél/ készült goblein/gobelin
Gobelin technikával készült kép, XX.szd első fele.
Tű gobelin kép : Nyári szépség virággal , szép keretben
Mini gobelin
Gobelin falidísz, kép (L3779)
Gobelin kép (42 x 51 cm, kézimunkázó nő)
Gobelin kép eladó
"Fényjáték" -gobelin kép
Gobelin - KÉP 97 x 38 cm !! - VIKTORIÁNUS HANGULAT - ARANYOZOTT - fa keretben - Osztrák - Hibátlan
Gobelin vitorlás hajók tengerpart kikötő kézimunka kép falikép falidísz
Nagyméretű gobelin kép gyönyörű keretben!
Goblein
IGAZI KURIÓZUM !! SZÁZADFORDULÓS GOBELIN KÉP CSODÁS RÉZ RÁTÉTES DÍSZÍTÉSSEL
Gobelines cselédhívó falidísz, csengőszár (122 x 15 cm +akasztó)
Virágos gépi gobelin párnahuzat
Tulipános gépi gobelin párnahuzat
Gyöngy gobelin díszített fém tálka , tányér 1 db.
Magas hegyi tájkép pagodákkal, virágokkal, szőttes gobelin terítő 89x60 cm
2 db régi árnykép - gobelin
Kivarrható gobelin ovális fa kerettel, himző fonallal, dobozában!
Velencei város látkép Rialto híd faliszőnyeg gobelin új
Táncoló nő ! Gobilen kép ,
Extra nagy méretű gobelin csendélet szép keretben: kerettel együtt 67x57 cm
Szép kicsi gobelin ovális fém keretben - akár Valentin napra is
Régi nagy gobelin terítő (M4300)
Csodaszép, festmény hatású, kislány cicával, kézműves gobelin kép
Antik korcsolyázó pár bársonykeretes gobelin, 44 x 31 cm.
XIX. századi tűgobelin, vitorláshajó, 20 x 36 cm-es nagyságú.
Antik gobelin terítő
Régi gobelin kép állatokkal, madarakkal, 42 x 43 cm
Gobelin
Gobelin vállfa
Extra nagyméretű, gépi gobelin falikárpit, faliszőnyeg, újszerű
Antik gyönyörű tűgoblein/tűgobelin
2 db kis kör alakú gobelin kép - ciklámen, ibolya
II: János Pál pápa giobelin goblein keretben 34,5*44,5 cm
Gobelin áttört blondel antik keretben 73x57 cm
60
60
80
100
1
2
3
4
5
49
Ugrás erre az oldalra: