Szőnyeg, Textil
Kézimunka (217 tétel)
Szőnyeg, Textil
(59784)
Ágynemű
(5167)
Díszpárna
(2273)
Falikárpit
(2472)
Függöny és tartozékok
(4041)
Gobelin
(3124)
Kézimunka
(11325)
Régi idők ruhái
(1054)
Szőnyeg
(8521)
Terítő
(21305)
Törölköző
(502)
(65)
(107)
sérült
(40)
217 tétel
Szőnyeg, Textil
Kézimunka
4. oldal / 4
Díszzsebkendő 57. azsúros
Díszzsebkendő 58. BM monogramos
Díszzsebkendő 54. M monogramos
Díszzsebkendő 55. kockás
Díszzsebkendő 62. gerberás zsebkendő
Díszzsebkendő 65. rózsás, azsúros zsebkendő
Díszzsebkendő 63. rózsás zsebkendő
Díszzsebkendő 66. tölcsérvirág mintás
Díszzsebkendő 64. rózsás zsebkendő
Díszzsebkendő 67. rózsa mintás
Díszzsebkendő 68. pipacsos
Díszzsebkendő 69. virágcsokros
Díszzsebkendő 70. M monogramos
Díszzsebkendő 71. gyöngyvirágos
Díszzsebkendő 76. I (i) monogramos
Díszzsebkendő 78. hímzett
Díszzsebkendő 77. A monogramos
Hímzett csipkeszegélyes díszzsebkendő
Díszzsebkendő 33.
Hímzett vászon terítő 12.
Díszzsebkendő 32.
7 darabos szalvéta készlet
8 darabos, virágos szalvéta készlet
12 darabos, drapp szalvéta készlet
Csipkeszegélyes, asztalközép terítő 40 cm X 100 cm
Díszzsebkendő 29.
Díszzsebkendő 20.
Díszzsebkendő 19.
Díszzsebkendő 17.
Díszzsebkendő 16.
Díszzsebkendő 5.
Díszzsebkendő 4.
Díszzsebkendő 3.
Azsúrozott, hímzett gyönyörű terítő 28.
Karácsonyi hímzett terítő
Régi, keresztszemes párnahuzat
Keresztszemes párnahuzat
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: