Szőnyeg, Textil
Kézimunka (11.048 tétel)
Szőnyeg, Textil
Kézimunka
(11048)
Asztalterítő
Kisterítő
(3464)
javított
(14)
(2396)
sérült
(94)
(4352)
11.048 tétel
Szőnyeg, Textil
Kézimunka
5. oldal / 185
Kézi horgolású csipke terítő ( 6 db.)
Kézi horgolású csipke terítő ( 6. db.)
Kalocsai mintával hímzett riselt nagy terítő 64 x 23 cm
Matyó kivarratlan előrajzolt filc párnahuzat minta
horgolt csipkeszegély
Csodaszép azsúros hímzett horgolt csipkés szélű fehér terítő futó
Különösen szép horgolt kézimunka kanapé takaró csodaszép mintával, színekkel
Régi, textil vető tarisznya
Levendula zsák 5 db
Mátra műselyem hímzőfonalak, 8 motring (164)
Népi falvédő
2 db régi szép állapotú gomba és pillangó mintával hímzett terítő 84 x 84 és 47 x 47 cm
Csodaszép dúsan hímzett erdélyi írásos kézimunka asztalterítő
Kalocsai mintás hímzett terítők
Gyönyörű kézzel hímzett barokk mintás keresztszemes terítő
75 cm. átmérőjű horgolt terítő.
54 cm. átm. új, horgolt terítő, asztalközép.
Ecrü, arany horgolt karácsonyi asztalközép !
Meseszép ünnepi különleges szecessziós stílusban készült kerek ekrü kézimunka csipke terítő
4 db kékkel hímzett polccsík
Kézi horgolású csipketerítő, antik, hibátlan, minőségi
Csipketerítő asztalra komódra dekorált középpel horgolt 70x45 cm
Sanrio Hello Kitty ruha felvarró készlet választható 3 db os csomag - ár/ csomag
Nagyon régi kézi szőttes lenvászon terítő 156 x 118 cm csipke választó csíkkal
Régi riselt terítő
Régi kézi horgolású terítő, csipke
Kalocsai hímzett mellény , elöl 43 cm, hátul 43 cm, válltól az aljáig 41 cm.
Kézimunka terítő
Riselt, hímzett szőttes
POLCCSÍK - 4 db ! - KÉZI HÍMZÉS - 105 x 15 cm - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK
POLCCSÍK - 2 db ! - KÉZI HÍMZÉS - 87 x 15 cm - 38 x 12 cm - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK
Régi jelenetes tűgobelin keretezve
" NE HAGYD EL SOHA AZT , AKI TÉGED SZÍVBŐL IMÁD " CSIPKE SZÉLŰ FALVÉDŐ - KÉZIMUNKA
Csipke terítő
Silk selyemtartalmú fonal
Antik hímzett fésű tartó 28 x 15 cm lakástextil , dekoráció
Himzett parna kézimunka 50 cm
POLCCSÍK - 4 db ! - KÉZI HÍMZÉS - 100 x 10 cm - 100 x 8 cm - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK
Antik kézimunka töredék-Gyönyörű szinek és minta 28x30 cm
Gyönyörű vintage hímzett virágos kézzel horgolt terítő
Szarvas,-vadász mintás kétoldalas textil anyag zöld maradék
ÚJ! Kézzel hímzett karácsonyi terítő horgolt széllel 86 x 83 cm + 4 cm
Kézi hímzésű Karácsonyi terítő ( 75 cm x 75 cm )
Régi, virágos, azsúrozott csipke vitrinterítő
5 db kézzel horgolt polccsík, polc díszítő szél, méretek a képeken
Natur vászon ,zsák 122x55cm
Régi K M monogramos hímzett kötény
POLCCSÍK - KÉZI HÍMZÉS - 100 x 13 cm - VASTAG LENVÁSZON - RÉGI - OSZTRÁK
Dús áttört hímzéssel vászon terítő 126 cm X 126 cm
FALVÉDŐ - 2 db !!! - 40 x 34 cm - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
FALVÉDŐ - 112 x 77 cm !!!! - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
FALVÉDŐ - 81 x 54 cm !!!! - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
FALVÉDŐ - 73 x 58 cm !!!! - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
FALVÉDŐ - 90 x 59 cm !!!! - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
FALVÉDŐ - 60 x 39 cm !!!! - VASTAG ANYAG - RÉGI - LENVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
41.5 cm. átm. hófehér. dekoratív horgolt terítő.
2 db. horgolt csipke. 19.5 cm és 15.5 cm.
Natur háziszöttes vászon anyag méterben
4 db pamut edényalátét - Laura Eshly-
Ádám és Éva
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
185
Ugrás erre az oldalra: