Szőnyeg, Textil
Terítő
Nagyfutó (26 tétel)
Szőnyeg, Textil
Terítő
(21275)
Asztali díszek
(518)
Asztalterítő
(6509)
Egyéb
(1871)
Futó
(1493)
Kisterítő
(5427)
Nagyfutó
(677)
Nagyterítő
(3444)
Riselt terítő
(432)
Szalvéta
(904)
(18)
sérült
26 tétel
Szőnyeg, Textil
Terítő
Nagyfutó
Szépséges antik drapp hímzett, pamut futó, nagyméretű
Hímzett kacsás terítő ,horgolt széllel, új , 100 x 100 cm
Gyönyörű ünnepi terítő! Potom pénz !
Hímzett kalocsai terítő ,új .
Hímzett kalocsai terítő 2 db.
Hímzett terítő
Hímzett terítő Új
Hímzett hófehér terítő ,új .
1 szép richeliau terítő 60 x 22 cm
Nagyon szép asztali csipke ,asztali futó terítő !
1 szép richeliau terítő 18 x 10 cm
Szép horgolt terítő
1 db hímzett abrosz
3 db horgolt terítő
Szép horgolt terítő
Kézzel hímzett terítő, lenvászon ! 72x44 cm
Gyönyörű kalocsai mintás terítő!
Csodálatos matyó terítő ! 102 x 31 cm
Csodálatos matyó terítő ! 80 x 22 cm
Szépen hímzett kalocsai mintás futó!
Szépen hímzett asztali futó! 105 x 40 cm