Szőnyeg, Textil
Törölköző (10 tétel)
Szőnyeg, Textil
(59601)
Ágynemű
(5163)
Díszpárna
(2252)
Falikárpit
(2455)
Függöny és tartozékok
(4031)
Gobelin
(3106)
Kézimunka
(11296)
Régi idők ruhái
(1054)
Szőnyeg
(8484)
Terítő
(21259)
Törölköző
(501)
sérült
10 tétel
Szőnyeg, Textil
Törölköző
Kézi szőttes, lenvászon
Törölköző"kékek" 5db márkás, pamut
Monogramos slingelt - hímzett damaszt törölköző 1920
Régi vászon monogramos törülköző.
Pamutvászon törölköző 1950
Hibátlan damaszt törölköző SE monogrammal 1927
Hímzett monogramos damaszt törölköző 1920
5 db egyforma pamutdamaszt törölköző, 100 éves
Antik, 19.századi hímzett vászon törölközők szép állapotban 8 darab
Antik szőttes lenvászon törölköző monogram hímzéssel