Térkép, atlasz, földgömb
Földgömb (10 tétel)
Térkép, atlasz, földgömb
(2057)
Földgömb
(187)
Térkép
(1870)
1900 - napjainkig
sérült
10 tétel
Térkép, atlasz, földgömb
Földgömb
RäTHS FÖLDGÖMB, 28 cm
1,-Ft Földgömb mánia!Egyben!
Antik földgömb
VINTAGE-RETRO DÁN VILÁGÍTÓ FÖLDGÖMB 20 SZÁZAD.
Retro politikai földgömb
Retro politikai földgömb, 1975
Retro földgömb
MAGYAR RETRÓ 16cm átm.FÖLDGÖMB--OLCSÓN!
1908 KOGUTOWICZ MANÓ MAGYAR FÖLDRAJZI INTÉZET : FÖLDGÖMB !
Antik földgömb fa talpon, 11 cm, 1930-1940 körüli