Üveg (23 tétel)
Üveg
(23)
Asztalközép, kínáló
Díszüveg
Szobor
(21)
Készítő, márka
Ajka
Cseh
Murano
Tiffany
(14)
1900-1939
1940-
(9)
ismeretlen
(12)
(13)
sérült
lovas szobor
(23 tétel)
Keresőszó: lovas szobor
Üveg
Lindshammar svéd jégüveg szobor : Dala ló. Gyűjteménybe való vitrines darab.
Muránoi üveg ló figura szobor pici sérüléssel
Rita0606 Részére foglalva Lindshammar svéd jégüveg szobor : Dala ló
Muránói jelzett kézműves üveg ló figura -kép szerinti szép állapotban
Uveg lovacska
Üveg lovacska dísztárgyak
Muránói üveg ló figura 16 cm - /403/
1 HUF-ról! Muranói üveg ló, nagyméretű, makulátlan!
Ló
Üveg kínáló bonbonier, cukorkatartó eladó!Üveg lovas kocsi eladó!Üveg szobor eladó! nagy méretű
MURÁNÓI ÜVEG LÓ, PARIPA HIBÁTLAN!
Muránói jellegű üveg ló figura
Swarovski paripa, ló Bencének
Ólomkristály kis szobor, dísz 2 db eladó! Unikornis, ló német ólomkristály dísz
2 db üveg ló szobor
Múránói üveg ló
Murànoi art deco ló
Goebel kristály ágaskodó ló 2kg.
Kristály lovas szobor
Régi üveg ló figura!
Kézműves Muranoi kristály üveg ló szobor dísz
Ajkai Kristály ló mustang lovas üveg szobor
Muranoi üveg ló