Üveg (23 tétel)
Üveg
(23)
Pohár
(23)
Készítő, márka
(23)
1940-
(19)
(8)
(9)
presszó
(23 tétel)
Keresőszó: presszó
Üveg
Rerto presszós dupla kávés pohár decis Salgótarján St.
Hat darab retro klasszikus presszó kávés pohár együtt - üveg - aranyozott széllel
Hat darab retro klasszikus presszó kávés pohár együtt - üveg - a nagyobb méret
Két fajta retro presszó kávés pohár csomagban összesen 25 db
Retro utasellátós pici presszó kávéspohár eladó! 4 db
Retro presszós, kávés mokkás poharak Salgótarján, St kétféle
Retro kávés mokkás, presszós poharak 6db
Hat darab retro presszó kávés pohár együtt - üveg
Retro utasellátós presszós pohár, kávés pohár 10 db eladó!
Retro presszós, kávés mokkás poharak Salgótarján
Retro presszó dupla kávés poharak Salgótarján St MSZ
4 db nagyobb méretű retro kávés, presszós pohár
6 db Aranyozott szegélyes retro 1970 körüli kis presszós jelzett poharak
Retro, presszós, kávés pohár készlet dobozában. hōálló,ütésálló.
4 db retro, presszós, kávés pohár
Retro arany szegélyes, presszós, kávés pohár eladó!3 db
4 db régi presszó kávés pohár
6 db régi retro presszó kávés pohár