Üveg (2.671 tétel)
Üveg
(2671)
Asztalközép, kínáló
(165)
Bonbonier
(53)
Díszüveg
(180)
Doboz
(19)
Egyéb
(232)
Gyertyatartó
(37)
Hamutartó, hamutál
(41)
Kancsó
(73)
Karaffa
(26)
Készlet
(126)
Korsó
(38)
Ólomüveg, Tiffany
(28)
Palack
(261)
Parfümös üveg
(40)
Pohár
(309)
Szobor
(39)
Szódásüveg
(216)
Tál, tálka
(143)
Tányér
(16)
Türelemüveg
Váza
(623)
Készítő, márka
Ajka
(118)
Cseh
(143)
Gallé
Lalique
Loetz
(17)
Moser
(24)
Murano
(124)
Tiffany
WMF
(28)
(2202)
További opciók ...
-1800
1800-1849
(25)
1850-1899
(84)
1900-1939
(322)
1940-
(496)
ismeretlen
(230)
(1509)
(1044)
(724)
restaurált
sérült
(77)
(822)
2.671 tétel
Üveg
45. oldal / 45
üveg váza
Nagyméretű stíl kancsó, nagyon szép, 24cm
RITKA !!!Moser váza
Régi fújt üveg , huta üveg 10,5 x 8 cm
6 darab régi fagylaltos kehely
Zöld szódásüveg
Kék szódásöveg
Likőrös antik üveg+3 db pohár
Antik rézbetétes üveg doboz
Muránói üvegdísz
KRISTÁLY WHISKYS ÜVEG
Muránói üvegdísz
Kézi csiszolású, antik kristály váza 25.5 cm
ART DECO STÍLUSÚ (ÜVEGDÍSZ ?)18 CM
Vastag,hántolt üveg különlegesség
Ibolya vázák kék színben
Szőlőleveles rózaszín kínálók
Óriás üvegváza
Parfümös kerámia tégely "Görög"
Mini antik parfümös üveg "postával"
Borostyán színű alma alakú olasz kompótos
MURANO /SOMMERSO DUPLANYAKÚ VÁZA 1960
Régi-gyönyörű-kristály üveg kínáló tál-aranyozott
régi, borostyán színű üvegváza!!!
Gyönyörű antik üveg váza 36 cm
ajka kristály kínáló
Különleges művészi üveg váza 24 cm
Régi szakított üveg bütykös kancsó + 6 db.pohár
Muránói váza
Muránói üveg váza 23 cm
Régi szódás üveg
60
60
80
100
1
41
42
43
44
45
Ugrás erre az oldalra: