Üveg
Tál, tálka (143 tétel)
Üveg
(51241)
Asztalközép, kínáló
(2102)
Bonbonier
(1246)
Díszüveg
(3633)
Doboz
(387)
Egyéb
(5789)
Gyertyatartó
(786)
Hamutartó, hamutál
(869)
Kancsó
(1443)
Karaffa
(458)
Készlet
(2676)
Korsó
(706)
Ólomüveg, Tiffany
(373)
Palack
(5207)
Parfümös üveg
(1138)
Pohár
(8806)
Szobor
(723)
Szódásüveg
(1442)
Tál, tálka
(4327)
Tányér
(523)
Türelemüveg
(54)
Váza
(8553)
Készítő, márka
Ajka
(14)
Cseh
(13)
Moser
Murano
WMF
(108)
1850-1899
1900-1939
(18)
1940-
(47)
ismeretlen
(21)
(55)
(78)
(32)
sérült
(27)
143 tétel
Üveg
Tál, tálka
3. oldal / 3
Gyönyörű , csónak alakú , nagy tál
3 db üvegtál együtt , olcsón !
Különleges mély üvegtál , olcsón !
ajka kristály kínáló
2db. gyümölcs mintás üveg kínáló 25x11x5cm
Királykék formatervezett kínáló tál 33x29x5cm.
Virág mintás talpas kínáló
Antik kristály kínáló nagyon szép és nehéz
DIZÁJN ÜVEG
üveg kompótos készlet
DÍSZTÁLKA
MŰVÉSZI ÜVEG, színét változtatja pár mp.alatt
NAGY MURÁNÓI KRISTÁLYÜVEG 25 CM
Antik csiszolt fodrosszélű-sokoldalú üvegtál készlet
ELEGÁNS, jelzett kristály kínáló 33 cmx22cm
3db ólomkristály dísztárgy
Gyönyörű ólomkristály kínáló
Muránói vastagfalú asztalközép
Új F&D, sorszámozott, kristály kínálótál
Szőlőleveles rózaszín kínálók
Régi-gyönyörű-kristály üveg kínáló tál-aranyozott
ajka kristály kínáló
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: