Vallás és spiritualizmus (17 tétel)
Vallás és spiritualizmus
(17)
Judaizmus
Kereszténység
(13)
restaurált
terítő
(17 tétel)
Keresőszó: terítő
Vallás és spiritualizmus
Kalács terítő, chala cover
Szecessziós angyalkás oltár terítő selyembrokát Alkudható
1H548 Antik aranyozott réz templomi kehely püspöklila terítőn 21.5 cm
Szombati terítő, 300 x 150 cm, judaizmus
Egyházi vallási oltár terítő kézi horgolt filé 300 cm x 23 cm Ritkaság Antik
Régi apáca hagyatékból csatos imakönyv 1928-böl rózsafüzér kis szent szentképekkel necc terítőn
Ritkaság Antik egyházi vallási oltár terítő kézi horgolt filé 380 cm x 45 cm
Antik egyházi vallási oltár terítő IHS fémszállal hímzett RITKASÁG
Régi gyöngyökkel ezüst szállal készített terítő keményfa keret Jézus képével és régi fa keresztel
Három kis bordó terítő arany hímzéssel 1880-ból
Antik oltár terítő rajta imakönyv asztali korpusz rózsafüzér és úti olvasó gyűrű egyben eladó
Régi Mária gyermeke bőr kötésű imádságos könyv bronz kis szoborral rózsafüzérrel ünnepi terítőn
Kereszt hímzéses teritő
Terítő /vallásos /
karácsonyi terítő hímzett terítő
Hímzett terítő csipke szegéllyel 105 cm X 68 cm
Nagyméretű Zsidó terítő kegytárgy 185x120 cm