Vallás és spiritualizmus
Buddhizmus (16 tétel)
Vallás és spiritualizmus
Buddhizmus
(16)
Amulett, függő
Egyéb
Ékszer
Kép, nyomat
Szobor, figura
(8)
(8)
16 tétel
Vallás és spiritualizmus
Buddhizmus
Buddha szobrocska
Szerencse hozó jáde arany hal
Három kínai bölcs, bronz ötvözet
Antik Régi aranyozott fém tibeti amulett medál Nepál nepáli
Szerencse hozó jáde Buddha
TIBETI NEPÁLI ARANYSZÁLLAL ÁTSZŐTT SELYEMSZERŰ FALI SZŐTTES BUDDHA KWAN YIN NEPÁL TIBET
TIBETI NEPÁLI BUDDHA BUDDHISTA NAGY THANGKA SELYEM VÁSZONRA
TIBETI NEPÁLI SELYEM SZATÉN FALI HANGING BUDDHA BUDDHISTA THANGKA
Keleti vallási Buddha hármas oltár triptikon
Buddha - Buddhista Titán (Titanium) medál, amulett.
Szerencsehozó Buddha szobor
Kínai kolomp tele kelletti kínai írással.
Feng-shui kristály megvilágító új, bontatlan
Kína kézzel készített mesterséges shoushan kő pecsét
Nefrit jade talizmán sárkány - medál amulet!
Borostyán színű bakelit vagy Méhviasz karperec