Vallás és spiritualizmus
Iszlám (30 tétel)
Vallás és spiritualizmus
Iszlám
(30)
Amulett, függő
Egyéb
(8)
Imafüzér
(9)
Kép, nyomat
Könyv, papírrégiség
(8)
Ruhanemű
(12)
(7)
sérült
(8)
30 tétel
Vallás és spiritualizmus
Iszlám
RÉZ MECSET MINARETTEL, 25 cm
Muszlim / iszlám imafüzér
TÖRÖK MINDENT LÁTÓ SZEM “ ISTEN SZEME” !!!
1O542 Horgolt muszlim imasapka férfi fejfedő KUFI
Korán Magyar -Arab nyelven
Muszlim / iszlám imafüzér
Régi zöld műanyag muszlim / iszlám imafüzér
Régi ima szőnyeg arany szállas Morocco Manatex
Antik arab mécses Marokkó Algéria patinás réz álló hordozható török olajmécses 519 5959
Rózsafa korán tartó, könyvtartó
Egyiptomi papirusz gyűjteményból - Ima részlet
Egyiptomi szkarabeusz skarabeus
1A796 Aranyozott pécsi dzsámi falidísz 14 cm
2 db ÜVEGGYÖNGY IMAFÜZÉR - EGYÜTT!
Korán imakönyv+emléklap ajándéknak is kiváló, aranyozott, bársony dobozában
Piros kék Gyöngyházfényű Üveg mozaik hamsa kéz Fatima keze falikép asztalidísz amulett párban
2 db IMASZŐNYEG +1 AJÁNDÉK KIS IMASZŐNYEG!
ÁRON ALUL! KORÁN KÉZIMUNKA DÍSZDOBOZBAN,NEM HASZNÁLT, EREDETI PECSÉTTEL a jordániai "Yamani" kö
VÉGKIÁRUSÍTÁS!IMAFÜZÉR - SÉRÜLT!!!
ISZLÁM IMAFÜZÉR-TIGRISSZEM ÁSVÁNYGYÖNYBŐL!
KORÁN : DR MIHÁLYFFY BALÁZS fordítása MAGYAR ÉS ARAB NYELVŰ USA KIADÁS
Régi Vallási dolgok
Díszes kézzel írt korán lap 18-19. század
Az imádkozás
Az egyistenhit könyve
A hit útja
TESPIH Muszlin imafüzér
Iszlám vallási jelkép : Mashalla szeme !!
Coran teljesen kifogástalan állapotban 22x15 cm
18. századi kézirat KORAN LEVÉL