Vallás és spiritualizmus
Judaizmus (33 tétel)
Vallás és spiritualizmus
Judaizmus
(33)
Doboz
Egyéb
(10)
Kép, nyomat
Könyv, papírrégiség
(13)
Menóra
(8)
(7)
(11)
(15)
33 tétel
Vallás és spiritualizmus
Judaizmus
1,-Ft Gyönyörű tömör réz Judaika menóra
Menóra 7 ágú gyertyatartó réz
Tömör bronz menóra 930
Antik izraeli ezüst toll
Menóra
JUDAIKA MEZUZA - Szépséges IPARMŰVÉSZ TÜZZOMÁNC ZSIDÓ mezuza (mezúza, mezüze) מְזוּזָה
Új Sion énekei- judaika könyv
Emlékezzünk - Judaika imakönyv, II. Világháborúból
Régi judaika imakönyv
JUDAIKA - HAGADA - Magyarra Fordította Hevesi Ferenc. Zádor István Rajzaival 1924. Budapest
Dr. Hevesi Simon - Dalalat Alhairin - Judaika könyv
judaika zsidó mezúza
A HAFTÓRÁK - Mózes öt könyvéhez - Dr Bernstein Béla
Régi judaika imakönyv, 1913 wien
Párizsi hórás könyv szép bársony kötésben eredeti dobozával 495
Taslich ima - judaika kis méretű imakönyv, 1927
1,-Ft Régi Zsidó Judaika Dávid csillagos ékszeres faládika csont berakással
MIRJAM IMÁDSÁGOK ZSIDÓ NŐK SZÁMÁRA MAGYAR NYELVŰ 1917
Menóra
Dr. Hevesi Simon - Két ünnep beszéd
Judaika, zsidó, tömör réz menóra, hanukija. Dávid csillaggal. Hibátlan
Antik, régi címeres viaszpecséttel ellátott, véleményem szerint héber, rási írás. Keretben.
Judaika,zsidó Dávid csillagos réz asztaldísz.
Menóra.Antik zsidó,judaika gyertyatartó.Réz, szép díszítéssel.
Judaika ,zsidó Dávid csillagos réz dísz.38cm.
Antik bronz Judaika NINCS MINIMÁL ÁR !!!
Menórát ábrázoló gyönyörű antik domborított ezüstlemez
Judaika rozsafadoboz kipával
Nagy szedő kanál
Judaika Zsidó terítő kegytárgy 5660 év
3 Menora és Mózes V. német/héber imakönyv
Fatima keze! S. Hella
Tóratekercs BIBLIA KÉZIRAT pergamen