Vallás és spiritualizmus
Kereszténység
Kép, nyomat (53 tétel)
Vallás és spiritualizmus
Kereszténység
(7135)
Doboz
(51)
Egyéb
(1070)
Ékszer
(53)
Ikon
(725)
Kép, nyomat
(1031)
Kereszt, feszület
(1111)
Könyv, papírrégiség
(796)
Medál
(301)
Rózsafűzér
(453)
Ruhanemű
(109)
Szenteltvíztartó
(425)
Szobor, figura
(970)
Tál, tányér
(40)
(9)
(36)
sérült
(7)
53 tétel
Vallás és spiritualizmus
Kép, nyomat
Gobelin Jézus kép - kb.50*70 cm
Antik Házi oltár 681
Régi fali szentkép falidísz, dombor kép Jézussal, galambbal és Szűz Máriával
Nagyon szép falra akasztható szentkép.
2db vallásos témájú fakép,
Mária és Jézus antik szentkép
Régi üveg szentkép fém keretben fém dísszel.
Antik miniatúra részben kagylóra festve réz kitámasztható keretben.
Apostoli áldás oklevél!
Tündéri vert csipke Mária kép bordó bársonyon.
Antik,Első Áldozási Emlék 1919.
Vallásos útmutató : A széles és a keskeny út.
Szent Teréz, remény képeslap.
Szeretett, hit, remény képeslap.
Selyem kép Mátraverebély-Szentkút.
Cinn domború mintás fali kép Mária kis Jézussal
Szent kép Mária Jézussal 15.5cm x 13 cm
Szentkép fém keretben Mária Zell
Mihály arkangyal csodatétele, szent kép 20x15cm
Antik 3db kis kép réz keretben 1800-as évek 14.5cm és 11cm.1ft-ról nincs minimálár
Nagyon szép vegyes tekníkával készült antik Szt. Ágnest ábrázoló kép.
Az esztergomi Bakócz(Bakács)-kápolnában, 1905-ben a Húsvéti Szent gyónásra adott csipkés szentkép
Csipkeszegélyes litográfia, imakönyvi szentkép
Domborított üvegre festett Maria Zell-i kegykép
Antik, vallási témájú selyemkép, mindkét oldalán festett, fotók szerinti állapotban.
2 db Mária ábrázolás a gyermek Jézussal .
3 db Szentkép különleges motívummal 1900,19o1,1902 -ből
Áttört csipkeszegélyes S.Maria A . Sloszberg Piéta képes lithográfia kegyhelyi emlék
Szentkép, imakönyvjelölő emléklap áttört csipkés Maria-Zell
Gyűjtőknek !Francia Párizsban nyomtatott áttört csipkés szentkép , imakönyv jelölő litográfia
Áttört csodálatos St. Maria Zell litográfiai nyomattal Wien imakönyvi jelölő emléklap
IMÁDKOZÓ MADONNA - RENESZÁNSZ FALIKÁRPIT
1 forintról faikon
Antik nagyon szép fa keretben Német szentkép nagy
Miniatűr Mária Kis Jézus tündéri
Tűzzománc kép
3D régi ritka szentkép falikép II. János Pál pápa
1,-Ft Gyönyörű kidomborodó antik Szentkép
Antik szentkép nyomat keretben üveg alatt fellelt állapotban
Régi szentkép 12×10 cm.
Antik szentkép az utolsó vacsora nyomat
Olasz ikon nyomat, Fára készült.Mária kis Jézussal.
Szűz Mária a kis Jézussal, régi papír kép, nyomat
Antik szentkép - Szűz Mária a kis Jézussal
Eredeti apàca munka
Vallási témájú nagyméretű gobelin kép
Antik nyomat.
Gyönyörű antik Szűz Mária dombornyomott fémplasztika fa keretben.
Gyönyörű tűzzománc kép , Madonna, Prácserné H. Éva alkotása
Szent Antal szecessziós vallásos kép
KÉZZEL FARAGOTT KERETBEN,VALÁSI TÉMÁJÚ NYOMAT
Csodálatos , antik vallási kép 2 db
Szűz Mária gobelin blondel keretben