Zene
Hangszer (764 tétel)
Zene
Hangszer
(764)
Billentyűs
(146)
Fúvós
(253)
Pengetős
(169)
Ütős
(88)
Vonós
(108)
hibás
(37)
(267)
sérült
(46)
sokat használt
(146)
(257)
764 tétel
Zene
Hangszer
1. oldal / 13
RÉGI ORFEUS GITÁR
Eredeti Kohn ,elefántcsont zongorabillentyűzet,klaviatúra
"Antonio Stradivari" hegedű
Ütős gardon
Hangvilla
antik pianínó (XIX század)
Stowasser J. hegedű
LEÁRAZVA!Veltmeister Tangóharmónika
Hangszer
Citera( Tuka Zsigmond készítette)
Citera
ANTIK KISBÍRÓDOB
Marnitz trombita
HOHNER 3DB PROFIKNAK
Szájharmonika
Sárgaréz kürt (30cm) Alkudható!
Valencia gitár
Orosz balalajka
Didzseridu
Szegedi gyerek hegedü
2231 G6 Antik német Hohner harmónika
Hangszer, Harmonika 3 db. egyben
Reményi mihály hegedü
Csehszlovák hegedü
Nagy fúvós hangszer - Talán bariton kürt
4/4-es cseh hangszergyári hegedű
Hegedű
TALISMAN RÉGI KIS SZÁJHARMONIKA DOBOZÁBAN
Antik Lindholm orgona
Hangvilla
Perui furulya
Indián furulya
Faragott népi hangszer.
Gitár -klasszikus -fémhúros
Gyönyörű állapotú gitár
HARMONIKA
STAGG KLASSZIKUS GITÁR, handmade
Djembe párban
HARMÓNIUM !!!
DIXON KLASSZIKUS GITÁR
MELÓDIKA/TRIOLA
0C911 Antik hegedű tokkal vonóval
Kürt
Accordium az 1910-es évekből , jó állapotban
Vega Banjo
Hegedű Antonius Stradivarius Cremonensis Faciebat Anno 1713
Yamaha 211S-II ezüst fuvola
Sárgaréz trombita (55cm) Alkudható!
Antik Szalon Hárfa az 1900 as évekből
Perui kerámia okarina
Didgeridoo, égetett mintás ausztrál őslakos hangszer
ANTIK CITERA AJÁNDÉKNAK IS ! FÉLÁRON
"BANDMASTER SUPER" szájharmonika
M.HOHNER szájharmonika
Régi citera
Orosz balalajka
Weltmeister Tangóharmonika
perepelochka húros hangszer
Gombos harmonika
60
60
80
100
1
2
3
4
5
13
Ugrás erre az oldalra: