Zene
Hangszer (764 tétel)
Zene
Hangszer
(764)
Billentyűs
(146)
Fúvós
(253)
Pengetős
(169)
Ütős
(88)
Vonós
(108)
hibás
(37)
(267)
sérült
(46)
sokat használt
(146)
(257)
764 tétel
Zene
Hangszer
13. oldal / 13
Accordium az 1910-es évekből , jó állapotban
Kürt
0C911 Antik hegedű tokkal vonóval
MELÓDIKA/TRIOLA
DIXON KLASSZIKUS GITÁR
HARMÓNIUM !!!
Djembe párban
STAGG KLASSZIKUS GITÁR, handmade
HARMONIKA
Gyönyörű állapotú gitár
Gitár -klasszikus -fémhúros
Faragott népi hangszer.
Indián furulya
Perui furulya
Hangvilla
Antik Lindholm orgona
TALISMAN RÉGI KIS SZÁJHARMONIKA DOBOZÁBAN
Hegedű
4/4-es cseh hangszergyári hegedű
Nagy fúvós hangszer - Talán bariton kürt
Csehszlovák hegedü
Reményi mihály hegedü
Hangszer, Harmonika 3 db. egyben
2231 G6 Antik német Hohner harmónika
Szegedi gyerek hegedü
Didzseridu
Orosz balalajka
Valencia gitár
Sárgaréz kürt (30cm) Alkudható!
Szájharmonika
HOHNER 3DB PROFIKNAK
Marnitz trombita
ANTIK KISBÍRÓDOB
Citera
Citera( Tuka Zsigmond készítette)
Hangszer
LEÁRAZVA!Veltmeister Tangóharmónika
Stowasser J. hegedű
antik pianínó (XIX század)
Hangvilla
Ütős gardon
"Antonio Stradivari" hegedű
Eredeti Kohn ,elefántcsont zongorabillentyűzet,klaviatúra
RÉGI ORFEUS GITÁR
60
60
80
100
1
9
10
11
12
13
Ugrás erre az oldalra: