Zene
Hangszer
Vonós (43 tétel)
Zene
Hangszer
(900)
Billentyűs
(170)
Fúvós
(287)
Pengetős
(193)
Ütős
(98)
Vonós
(152)
hibás
sérült
sokat használt
(30)
43 tétel
Zene
Hangszer
Vonós
Antik hegedű vonók 699
Kisméretű hegedű
Antik mesterhegedű 479
Hegedű Mogyoróssy Gyula gyárából 1920 előttről
Sternberg mesterhegedű vonóval 232
Régi hegedű , benne papírcimkén : Johann Padewet
Amati mesterhegedű 578
Giovanni Paolo Maggini jelzésű mesterhegedű 456
Antik hegedű tokkal 449
Giovanni Paolo Maggini jelzésű mesterhegedű 609
Id. Elek Sándor mesterbrácsa 773
Antik mesterhegedű- Sebők Lajos készítette- 169
Mester brácsa- Idős Elek Sándor készítette- 161
Régi hegedű , Matteo Goffriller cimkével
Hegedű
Antik olasz Cremona mester hegedű 436
Stowasser mesterhegedű 1912- ből (898)
Id. Elek Sándor mesterhegedű vonóval 662
Antik mesterhegedű tokban vonóval 267
Fekete, zergefejes, lófejes faragott fa népi hangszer, guzla fafaragás
Hegedű tok
Amati mesterhegedű tokkal, vonóval 460
Tanczer György mesterhegedű tokkal 515
1,-Ft Szép működő és egyből használható hegedű
Hegedű 701
Mesterhegedű
Antik mesterhegedű 285
Antik jelzett mesterhegedű vonóval 188
Antik hegedű tokban 604
Hegedű 512
Antik hegedű tokban 298
Antik mesterhegedű 230
Régi hegedű , javította Bergmann András
Antik mesterhegedű ( tokkal, vonóval ) 204
Szegedi Hangszergyári hegedű és vonó
Antik hegedű tokkal 906
Antit hegedű tokban 794
10ft-ról! Hegedű vonóval! Hagyatékból!
1ft-ról!!! Hagyatékban talált!!!
1000ft-ról! Hegedű tokjában!
Gyermek egyedi készítésű hegedű.
Koncert Vuolin Stradivarius antik hegedű
Antik mester hegedű