Zene (273 tétel)
Zene
(273)
Bakelit lemez
(88)
CD
Egyéb
(18)
Gramofon
(29)
Hangszer
(122)
Kazetta
Lemezjátszó
Rádió
hibás
(7)
(78)
sérült
(13)
sokat használt
(54)
(87)
273 tétel
Zene
5. oldal / 5
Koncert Vuolin Stradivarius antik hegedű
1,-Ft Antik 16 húros Citera,tökéletes állapotban!
Karácsonyra! 78db bakelit lemez.Rengeteg ritka,gyűjtői darabbal.
Mini zongora (működik)!
Hihetetlen gramofon lemez ritkaság!!! - Újszerű, hiánytalan
Odeon gramofon 1920-as évek.Működik.
bakelit lemez
Gárdy bakelit lemez
bakelit lemez
Régi bakelit lemezek
Vintage Kis zongora a 60-as évekből
Brahms, Klavier zum kuscheln, bontatlan ritka CD, Ajándék
Karácsonyi énekek, Christmas Carols bontatlan CD
Múlt század eleji gramofon lemezek , lehetőleg egyben !
Gramafonlemezek
Gramofon lemezek
Faemi Vintage orosz szintetizátor
Antik mester hegedű
8mm filmvetitő
Koncz Zsuzsa: Valahol 1979 bakelit nagylemez
Koncz Zsuzsa: Jelbeszéd Turné 1984 bakelit nagylemez
Zenedoboz
Réz trombita
Antik gramofon membrán
Régi Meisterspiel harmonika
Antik stúdió mikrofon
José Carreras eredeti CD
Hanglemeztisztító
AKAI 4000DS MK-II szalagos magnó !
PINK FLOYD lemez
ROCKHULLÁM lemez
Stowasser dob
V'moto-Rock - Gyertyák LP
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: