antik sérült festmény (6 tétel)
Eladva: 2024. márc. 18. 21:501 licit
Eladva: 2024. márc. 10. 21:0560 licit
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
cseresznye
efzámbó istván
traktorgyár
guzsik
századfordulós
tejesüveg kék
retro éjjeli lámpa
konyhai lámpabúra
molnár józsef
drgm
zsolnay eozin kínáló
teleki
20 forint 1975
kisfaludy
ezüst 1 forint
dezső józsef
100 márka
ásvány gömb
lekvár
vicces
herendi áttört viktória
ivócsanak
vista alegre
válltáska
dukát