1 Ft-os aukció! RITKASÁG! Szent Istvány Titus 1822-1888 szlovák festő ! Szakállas férfi portréja!
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 10. 21:05 |
Aukció részletei
Licitek száma: 60 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. március 03. |
Termékkód: 5665912 |
Megtekintések: 274 |
Megfigyelők: 4 |
Eladó adatai
Articsoka (123)
Fejér megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. április 21.
Regisztráció: 2018. március 25.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | portré |
Technika: | olaj |
Hordozó: | karton |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | sérült |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Ritkán előforduló, Szent Istvány Titus olajfestmény! 19. századi szlovák festő munkája! Szakállas férfi portréja! Nagyon finoman festett festmény! Két kis beszakadás van a hordozón! Ezenkívül szép állapotban van! Mérete 47x36cm. Hátoldalán autográf felirat " Szent Istvány Titus és Maya festette" Gyűjteménybe illő! Budapesten átvehető, előre utalás után postázom!
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest |
Postázás | 2000 HUF |