hummel doboz (1 tétel)
Hummel angyalka lámpással és almával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 c
perla gyöngy
faragott fácán
szendvicses kínáló
elefántos porcelán
naptárak
badárba
régi karácsonyi fényfüzér
75 éves forint
sérült fischer
retro karácsonyfadísz óra
zsolnay pompadur3
feliratos fali tányérok
kálmándi
1888m
tűzvirágos
maróthi major
réz ruhatartó
zsolnay porcelán tányérok pillangós
diana hercegné
fémkeretes kínáló
bonnie tyler
obszidián ezüst gyűrű
ezüst karkötő tömör
budai ágota
arany fényképtartós