hummel doboz (1 tétel)
Hummel angyalka lámpással és almával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 c
intarziás vitrin
európa térkép
400 napos
népi szék
gyümölcsmintás
régi karácsonyi díszek
zsolnay exclusive
fejdísz
pelikán
vágfalvi
aggancs
prokop péter
iparművész kerámia
gy szabó béla
halas
családfa
ezüst villa
márványlapos komód
viselet
denevér
csákó
permetező
royal albert csésze
alföldi teáskanna
ericsson