ferenczy károly (10 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
2.800.000 HUF
7,746.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,881.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:34
500.000 HUF
1,383.29 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.80 USD
vasúti óra
balatonszemes
fa síléc
porcellán
10 gulden
juhász attila
húsvéti figura
1942
markazit bross
óra tissot
tömör ezüst nyaklánc
tyúk hollóházi
retro könyvszekrény
jena
indián fej
fot
antik fa
tüzifa
onix asztal
paténa
kisolló
réz levélbontó
gyémánt arany fülbevaló
pillangós herendi
hüse jános