ferenczy károly (10 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:34
500.000 HUF
1,386.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
2.800.000 HUF
7,765.18 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
133.12 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,885.83 USD
ezüst gyűrű zafír
bőrmellény
kerti pad
svéd porcelán
japán festmény
ezüst hattyú
1947
intarziás szekrény
balla margit
grimm
magyar konyha
zsille
rajki
metszőolló
budha
havasi gyopár
fülesfotel
1900 5 korona
retro kávéskészlet
ezüst szenteltvíztartó
szobortartó
baglyos
körpecsétes
hollóházi lányok
eosin