ferenczy károly (9 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
1.960.000 HUF
5,347.65 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
130.96 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,855.31 USD
porcelán bögre
magyarcsák
tanszer
méhész tamás
misch ádám
medvék
aquincum hófehérke
füstös zoltán
car
ágynemű garnitúra
hollóházi kisfiú
virág festmény
antik női karóra
ikea asztal
drasche falilámpa
pieta
vászon zsák
fürdőszoba szőnyeg
dán ezüst
gyógynövények
gerhardt alajosné
porcelán lavór
harsányi
horváth andor
hollóházi tálca