gebhardt (10 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
657.15 USD
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
342.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 10:50
59.000 HUF
163.18 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
136.91 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:30
15.000 HUF
41.49 USD
1948. Április 4. Hazánk felszabadításának ünnepe kiadvány Gönczi-Gebhardt Tibor borító képek szerint
9.999 HUF
27.65 USD
eames szék
ferenc józsef medál
szumák szőnyeg
omega tok
képes világtörténelem
szőke péter
fővárosi nagycirkusz
vb 1982
herendi vh
gyertyatartó falikar
tájképes tányér
1842
kodály sor
rúna
poema porcelán
óra vostok
sándorfalvi sándor
absztrakt bronz szobor
antik étkező asztal
zsolnay 6 személyes teáskészlet
olaj karton
petrilla istván
kaposi
ezüst kaucsuk karkötő
liturgikus