gebhardt (10 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
342.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:30
15.000 HUF
41.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 10:50
59.000 HUF
163.18 USD
1948. Április 4. Hazánk felszabadításának ünnepe kiadvány Gönczi-Gebhardt Tibor borító képek szerint
9.999 HUF
27.65 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
136.91 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
657.15 USD
ujpál györgy kerámia
brabec
csizma 39
mode wiener
lestyán
francia karosszék
asztali lámpaernyő
ezüst mérő
edvi illés aladár rézkarc
film könyv
simorka
kiddush
breznay andrás
parádi pöttyös
ezüst talpú kristályváza
buzánszky
godzilla
lemuriai
tűzoltó szolgálati
magyaros alföldi porcelán
kürt steiner
babaházi baba
iparművészeti kakas
hüttl cauldon
retro alföldi porcelán