gebhardt (10 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
338.54 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:30
15.000 HUF
40.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 10:50
59.000 HUF
161.08 USD
1948. Április 4. Hazánk felszabadításának ünnepe kiadvány Gönczi-Gebhardt Tibor borító képek szerint
9.999 HUF
27.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
135.14 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
648.69 USD
üveg asztaldísz
paraszt bútor
sake
ezüstözött kiöntő
hollóházi kislány
csatosüveg
fedeles váza
view master
jegy
prokop
radványi
zsolnay váza búzavirág
bavaria kávés
lajos
olvashatatlan
kínai asztal
hollóházi vadászos
béke és szabadság
ezüst sütemény
arzberg
krokodil
zászlók
hibás
áfor
lengyel reinfuss