szekrények (179 tétel)
Eladva: 2024. máj. 02. 14:04
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 30. 16:34
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:45
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Eladva: 2024. ápr. 21. 12:24
Eladva: 2024. ápr. 16. 21:30
Eladva: 2024. ápr. 14. 21:22
Eladva: 2024. ápr. 14. 10:15
Eladva: 2024. ápr. 13. 10:18
tűzománc
láng imre
csavaros fülbevaló
zöld turmalin
18 arany
brüder
mdina
olcsai kiss
kék virágos cukortartó
vörösréz sütőforma
fehérarany óra
cintányér
alföldi süteményes tányér
delma
wmf facher
káma szútra
képkeret 40 x 50
díszpisztoly
korona bankjegy
vallauris
herwerth
mid century tükör
bogyó és babóca
üveg gomba
gutaházi