szekrények (183 tétel)
Eladva: 2024. máj. 02. 14:04
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 30. 16:34
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:45
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Eladva: 2024. ápr. 21. 12:24
Eladva: 2024. ápr. 16. 21:30
Eladva: 2024. ápr. 14. 21:22
Eladva: 2024. ápr. 14. 10:15
Eladva: 2024. ápr. 13. 10:18
Eladva: 2024. ápr. 12. 20:41
retro üvegváza
pogány lajos
festmény kutya
hollóházi tornász
melegszendvics sütő
spanyol tányér
kockásfülű
kézi csomózású futószőnyeg
zománcos lámpa
zománc fülbevaló
maigret
kis roóz ilona kerámia
koloniál könyvespolc
orosz kanál
műanyag hajó
milleniumi 1 korona
liipola
egyed lászló
só és borsszóró
herendi emp
arcopal bögre
ezüst bokalánc
piros eozin
bada
ezüst 200 ft 1993