Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (15 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 01. 16:51
195.000 HUF
547.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
463.31 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:17
99.900 HUF
280.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
252.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:26
89.900 HUF
252.43 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 18:14
79.900 HUF
224.35 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:31
69.900 HUF
196.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:39
69.900 HUF
196.27 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
tarasz tabaka
herendi nyár
csörgős
konyak
simó ágoston
ékszer opál
német imakönyv
ch
kerti károly
yves saint
zsolnay lavór
bőr tolltartó
konyhasziget
kristályok
lábos
ugróóra
barokk íróasztal
thonet asztalka
pataki kerámia
gránit fiók
balás ilona
figurás
ferenc józsef porcelán
1944
omega férfi karóra