Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (14 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 01. 16:51
195.000 HUF
536.62 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
454.06 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
275.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:17
99.900 HUF
274.91 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
247.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:26
89.900 HUF
247.39 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 18:14
79.900 HUF
219.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:39
69.900 HUF
192.36 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:31
69.900 HUF
192.36 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
kassai károly
zsolnay pillangós lámpa
füzesi zsuzsa képeslap
sarok pad
longines karóra
aquincumi elefánt
dolányi benczúr
regency
nagymagyarország
camping kerékpár
hemmert
art deco teás
hosszú ezüst nyaklánc
baktay
zsolnay szögletes
585
zuni
csáky józsef
borok
xviii századi
schwarzwaldi
mattel
hollóházi hamupipőke
antik kisasztal
kata