Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik evőeszköz (265 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
14.07 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.91 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
66.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 05:34
129.999 HUF
366.63 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
40.89 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 06:37
9.000 HUF
25.38 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.81 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.70 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:46
233.400 HUF
658.25 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
19.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:45
16.900 HUF
47.66 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.91 USD
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
35.54 USD
Antik 2 személyes ezüst Dianás jelzésű villa és kés evőeszköz készlet angol fazon ajándék befektetés
38.000 HUF
107.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:00
20.000 HUF
56.41 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 10:53
1.599.000 HUF
4,509.63 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:27
18.000 HUF
50.77 USD
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
26.40 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.58 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
112.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 21:03
52.000 HUF
146.65 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
197.42 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.95 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
16.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 14:00
435.000 HUF
1,226.82 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 07:05
39.900 HUF
112.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:45
8.000 HUF
22.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:44
20.000 HUF
56.41 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.68 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.38 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:09
4.000 HUF
11.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 20:29
40.000 HUF
112.81 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:58
4.500 HUF
12.69 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 15:31
24.990 HUF
70.48 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 13:03
127.000 HUF
358.18 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 11:57
1.800 HUF
5.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:20
70.000 HUF
197.42 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 21:32
4.990 HUF
14.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 10:02
33.000 HUF
93.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 19:05
49.900 HUF
140.73 USD
Feltöltve: 2023. nov. 08. 17:35
175.000 HUF
493.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 22:25
12.000 HUF
33.84 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 15:13
10.000 HUF
28.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:50
18.640 HUF
52.57 USD
Feltöltve: 2023. nov. 05. 08:30
1.900 HUF
5.36 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.