kis szekrény (12 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Eladva: 2024. febr. 27. 15:42
Eladva: 2024. febr. 14. 10:30
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
karácsonyfadísz dioráma
liss
zsolnay apró virágos barokk
trombitáló
colditz mese
poltrona
mérges
piton
petróleum lámpa bázis
stoll
oris óra
svéd gyertyatartó
badárba
régi jelzett falitányér
sznyegurocska
ezüst 200 ft 1994
bing grondahl
az égig erő fa
temes
viharlámpák
art deco kerámia lámpa
bauhaus termosz
khamseh
fényképezőgép flexaret
nybro