kis szekrény (12 tétel)
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Eladva: 2024. febr. 14. 10:30
Eladva: 2024. febr. 27. 15:42
kézdivásárhely
zsolnay madárpár
díjjegyes
zempléni
kivételes
medgyes lászló
antik konyhai
cságoly
akvarell kép
fazekas könyv
kézműves ezüst gyűrű
rau tibor
paraiba turmalin
indiaikosár
fekete asztal
mandela
tunyogi szűcs
peterson
hildesheimer
festmény szürrealista
buddha kép
real
zsolnay kála
takács erzsébet
apátfalvi kulacs