Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (26 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: Ma, 17:53
52.000 HUF
144.25 USD
Eladva: 2024. máj. 01. 15:14
Eladva
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:32
6.500 HUF
18.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 20:17
24.990 HUF
69.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
68.000 HUF
188.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
29.800 HUF
82.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.19 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 05. 12:23
5.900 HUF
16.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.70 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 12:23
14.000 HUF
38.84 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
halak medál
kiss j zoltán
népi fazék
magyar fdc
tuning
tbk
zsolnay gyöngy
underberg
herendi viktória mintás készlet
jarmeczky
antik eozin
sarpaneva
zsolnay rózsás komatál
szigetelő
retro üvegkészlet
ásvány csomag
parád kristály
iciripiciri
30 éves
karóra tok
rudraksha
kínai virágtartó
yvaral
vésett gyűrű
ezüstözött szobor