Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (25 tétel)
Feltöltve: Ma, 17:53
52.000 HUF
144.22 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:32
6.500 HUF
18.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 20:17
24.990 HUF
69.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
68.000 HUF
188.59 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
29.800 HUF
82.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.91 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 12:23
5.900 HUF
16.36 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 12:23
14.000 HUF
38.83 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
dísztányér virágos
star wars plakát
hibátlan kézi csomózású
karácsonyi mintás porcelán
repesztettmázas
thonet lerakó
széll tamás
szépművészeti múzeum
karácsonyfadísz csúcsdísz
serf
pompadour teáscsésze
zsolnay harcos
ágyneműtartós kanapé
rendőrsapka
bélapátfalvi falitányér
porcelán fűszertartó készlet
szamovár faszenes
susan elizabeth phillips
gd
holdkő szett
néger fiú kerámia
hurvinek
1914 15
blondel antik festmény
kerámia buddha