réz madár (12 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.13 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.11 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.33 USD