Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (12 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.86 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.60 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
ignácz mihály
pro libertate
gránit szivecskés
ruhás
alföldi porcelán lapostányér
2 fillér 1897
üdítőital
bolbáné
kerámia házszám
mázas kancsó
rosenthal björn
strobl alajos
futurista
szász kerámia
ezüst kígyó
venesz
mannlicher bajonett
orosz játék varrógép
téli táj festmény
neon reklám
schumann arzberg
eisenhut ferenc
kézzel kötött
színházi magazin
antik buton