Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (25 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 20:40
25.000 HUF
69.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:58
8.500 HUF
23.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.40 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 18:44
22.000 HUF
61.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:43
74.990 HUF
208.00 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.92 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 20:50
11.000 HUF
30.51 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.68 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 08:17
9.000 HUF
24.96 USD
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.32 USD
Feltöltve: 2023. jún. 09. 17:04
4.999 HUF
13.87 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
magyar tallérok
ikea kép
majolika fali tányér
schwarzenegger
foci labda
40x60
légyfogó üveg
auböck
singer doboz
antik ágytakaró
bronz kínáló
olympus mju
3 d képeslap
rajzgép
autóverseny
kaján tibor
elekthermax
koma tálak
alföldi napocska
alföldi mesemintás
alexandria
bavaria kávés szett
herendi madár figura
botond
fa babaház