Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (28 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
275.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 20:40
25.000 HUF
68.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:58
8.500 HUF
23.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
104.65 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:30
4.650 HUF
12.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 18:44
22.000 HUF
60.59 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:43
74.990 HUF
206.52 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
110.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
26.99 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 05. 20:50
11.000 HUF
30.29 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
137.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 08:17
9.000 HUF
24.79 USD
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.26 USD
Feltöltve: 2023. jún. 09. 17:04
4.999 HUF
13.77 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 13:26
9.000 HUF
24.79 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
ezüst kitűző
kerámia kulacs
antik biblia
herendi aponyi mintás
régi ezüst
caran
buci
türelemjáték
eozin plakett
szecessziós szalongarnitúra
montenegró
rákosszentmihály
karácsonyi csésze
gyertyatartó puttós
nádfonatos
szentmiklóssy
bordó kristály
vas kazetta
max mara
mechanikus
terracotta
zilahy
melegszendvics
óvóhely
moholy nagy lászló