Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madár (29 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 12. 05:52
2.999 HUF
8.42 USD
Feltöltve: Tegnap, 06:11
3.999 HUF
11.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:30
4.650 HUF
13.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:58
8.500 HUF
23.87 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 08:17
9.000 HUF
25.27 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 13:26
9.000 HUF
25.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 20:50
11.000 HUF
30.89 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 14. 18:44
22.000 HUF
61.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 20:40
25.000 HUF
70.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
106.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
112.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:43
74.990 HUF
210.59 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
280.80 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
hajdúböszörmény
porcelán teáskanna
vadvirág
zászló
terrakotta szobor
fa lámpa
magyar érdemrend
milka
zsírosbödön
vidámpark
berkel
kolozsváry
arany karika gyűrű
herendi sérült
herendi cipő
aurora
herendi készlet
matyó
jager
antik lámpabúra
bélyeggyűjtemény
tibeti ezüst
csomor katalin
velencei tükör
zsolnay falitál